Portfolio

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vás oslovit na základě nabídky výroby a potisku tabelačního papíru pro výpočetní techniku. Naše firma se zabývá komplexním servisem výroby, potisku a expedice jakýchkoliv tiskopisů, katalogů a jiných firemních formulářů. Současná produkce je realizována na nejmodernějším polygrafickém zařízení, umožňujícím předložit zákazníkovi formuláře v co nejkomfortnější podobě.

Výplatní obálky

Výplatní obálky

Umíme vyrobit jak podélné, tak i příčné lepení. Proto můžeme nabídnout výrobu diskrétních obálek (DATA-MAILING) pro počítačové zpracování.


složenky

Složenky

Umíme vyrobit jak podélné, tak i příčné lepení. Proto můžeme nabídnout výrobu diskrétních obálek (DATA-MAILING) pro počítačové zpracování.


vstupenky

Vstupenky

Dle jejich individuálních požadavků. A nejen to. Samozřejmostí je tisk doprovodných tiskovina jako programů, letáků a jiných dokumentů.


END-LOS

END-LOS

Umíme vyrobit nekonečný skládaný pás papírového formuláře s vodící perforací určený k popisování v jehličkových nebo laserových tiskárnách.


SNAP-OUT

SNAP-OUT

Složka vytvořená slepením 2 a více samopropisovacích listů v odtrhávací liště, která je umístěna na jedné straně formuláře.


Krabice

Lepenkové krabice

Od roku 2006 naše firma začala s výrobou obalových materiálů. Jedná se o krabice z vlnité lepenky, kterou můžeme na přání zákazníka barevně potisknout.


Plakáty, letáky a brožury

Nabízíme Vám tisk plakátů, letáků a reklamních brožur za nízké ceny při zachování špičkové kvality. Tištěno ofsetovým tiskem, který zajišťuje věrné barvy.

Dopisní papíry

I přes digitální věk je dopisní papír ještě pořád důležitým firemním tiskopisem. Nechte vyniknout váš firemní brand a pořiďte si stylové hlavičkové papíry pro vaši společnost.

Poštovní obálky

Obálky jsou důležitou součástí vaší firemní prezentace. Proto nezávisle na druhu můžeme obálky potisknout barvami CMYK nebo navíc i jednou či dvěma přímými (ozdobnými) barvami, abyste mohli své psaní, faktury a další důležitá sdělení posílat stylově v podnikovém designu.

Naše obálky se dělí na obálky určené k ručnímu zalepování a obálky pro strojové obálkování.

Vizitky, Kalendáře, Periodika, Bloky, Fotoobálky, Role, Roličky

a další produkty, dle individuální potřeby zákazníka.


OCHRANNÉ PRVKY

Moderní technologie na které se tiskopisy vyrábějí,
umožňuje aplikaci mnoha ochranných prvků na produkty, které dodáváme řadě renomovaných zákazníků.

Jednotlivé typy ochranných prvků lze různě kombinovat.